O nás

Zakladatelkou je Veronika Študentová, která má vysokoškolské pedagogické vzdělání a mnohaleté zkušeností v tanečních a sportovních oborech. Specializuje se na výuku a trénink dětí provozujících sportovní aerobic a tanec na soutěžní úrovni. Rozhodla se otevřít taneční kurzy pro děti v Praze 10 a blízkém okolí.
Hlavním cílem tanečního klubu Runway je poskytnout dětem základy pohybových a tanečních schopností, radost z pohybu a kvalitní trávení volného času. Motem tanečního klubu je ABCD, neboli zkratka anglické věty Any Body Can Dance!
Děti si vyzkouší několik tanečních stylů street dance, break dance, budou se učit rytmickému cítění, rozvíjet svůj pohybový aparát, poznají nové kamarády a zažijí při hodině mnoho legrace :-)
Vybrané děti mají možnost reprezentovat taneční klub na nejprestižnějších soutěžích v ČR. Stali jsme se několikanásobní mistři a vícemistři ČR 2018, 2017, 2016... 
Děti, které dochází do družiny si lektorka vyzvedne a opět je do družiny vrátí. Děti, které do družiny nedochází si lektorka vyzvedne před školou 10 minut před zahájením lekce.

Lektoři

Veronika Študentová
Veronika Študentová

Hlavní vedoucí a lektorka

Veronika je vedoucí tanečního klubu TK Runway a je spoluchoreografkou liberecké taneční skupiny Maestro-motion. Má středoškolské a vysokoškolské pedagogické vzdělání, vyučuje všechny věkové kategorie street dance. Ve 3 letech začínala s moderní gymnastikou, v 10 letech přešla na akrobatický rock´n´roll, následoval sportovní aerobic, kde se stala finalistkou MS. Street dance se věnuje již patnáctým rokem, vystupovala na několika prestižních akcích a natáčela videoklip s Vilémem Čokem. Má za sebou řadu úspěšných tanečních mistrovství jako tanečnice i jako choreografka. VÍCEMISTŘI ČR 2019 v kategorii děti MISTŘI ČR 2018 v kategorii juniorů VÍCEMISTŘI ČR 2019 v kategorii děti MISTŘI ČR 2017 v kategorii děti a junioři II.vícemistři ČR 2016 (děti freestyle) Vítězové MEZINÁRODNÍHO FINÁLE ČR 2016 (děti 6 - 9 let a junioři 11 - 13 let) II.vícemistři Mezinárodního finále ČR 2015 (děti 9 - 11 let) Mistři ČR 2014 a absolutní vítěz Taneční skupiny roku v kategorii děti

  • 723 838 353
  • info@tkrunway.cz
  • 1
Jiří Študent
Jiří Študent

Technický vedoucí

Umí zázraky na počkání a nemožné do pár hodin. Hlavní devizou jsou technické záležitosti a administrativa

  • 739 027 477
  • info@tkrunway.cz
  • 2
Eunika Rucká Šimberská
Eunika Rucká Šimberská

Lektorka

Absolventka taneční konzervatoře Duncan centre, zakladatelka liberecké taneční skupiny TS Maestro-motion. Vyhrála spousta cen na tuzemských a mezinárodních soutěží a battlech. Jako choreografka má úspěchy ve street show, hip hopu a art dance, kde získala tituly několikanásobní mistři a vicemistři České republiky a Evropy. Při studiu na konzervatoři se podílela na mnoha divadelních projektech, choreografiích, setkávala se se světovými tanečníky a poznávala nové taneční techniky. Pořádá několik tanečních táborů a jezdí učit po ČR do různých tanečních skupin. Každoročně se účastní několika tanečních workshopů s tanečními špičkami nejen z ČR, ale i zahraničí. Úspěchy choreografií: 2019 mistři České republiky (Maestro-motion) dvojnásobný mistři České republiky (Maestro-motion) 2. vicemistři České republiky (Maestro-motion) mistři Čech (Maestro-motion) vicemistři Čech (Maestro-motion) dvojnásobný vicemistři Čech (TK Runway) 2018 mistři Evropy (Stream of dance) dvojnásobný mistři České republiky (Stream of dance, TK Runway) trojnásobný vicemistři České republiky (Maestro-motion) 2017 dvojnásobný mistři České republiky (Maestro-motion)

Alen Taravan
Alen Taravan

Lektorka

Naše taneční skupiny

mini-děti nesoutěžní
4 - 7 let
Kategorie mini děti je určena pro děti ve věku od 4 do 7 let. Pod vedením zkušených lektorů se děti seznamují se základy všech street dance stylů. Lekce obsahují také pohybové hry. Každoročně se s dětmi nacvičí sestava, se kterou se děti prezentují před svými rodiči.
Děti 7-11 let nesoutěžní
8 - 10 let
Kurz je určen pro všechny děti začátečníky a mírně pokročilé od 8 do 10 let Pod vedením zkušených lektorů se děti seznamují se základy všech street dance stylů. Lekce obsahují také pohybové hry. Každoročně se s dětmi nacvičí sestava, se kterou se děti prezentují před svými rodiči.
Junioři nesoutěžní
11 - 17 let
Kurz je určen pro všechny děti začátečníky a mírně pokročilé od 11 do 17 let Pod vedením zkušených lektorů se děti seznamují se základy všech street dance stylů. Každoročně se s dětmi nacvičí sestava, se kterou se děti prezentují před svými rodiči.
CONTEMPORARY
od 6 let
Kurz contemporary vhodný pro děti ve věku od 6 let. Děti se v kurzu naučí základní prvky baletu, výrazovému tanci, gymnastice a akrobacii.
Oldies
maminky a tatínci od 25 let
Kurz určen pro všechny rodiče, kteří chtějí dokázat dětem, že na to ještě mají. Nebo těm, kteří se chtějí pravidelně hýbat. Pod vedením zkušených lektorů se naučíte základy všech street dancových stylů.
Mini děti soutěžní
5 - 8 let
Skupina pro nejmenší tanečníky od 5 do 8 let, kteří již mají zvládnuté základy street dancových stylů. Pod vedením lektorů se děti seznamují se složitějšími kroky, technikami, ale také se věnují více freestylu a vnímání hudby. Se skupinkou se secvičí choreografie, se kterou vystupují na tanečních soutěžích a vystoupeních.
Děti soutěžní
8 - 11 let
Skupina pro děti od 8 do 11 let, kteří již mají zvládnuté základy street dancových stylů. Pod vedením lektorů se děti seznamují se složitějšími kroky, technikami, ale také se věnují více freestylu a vnímání hudby. Se skupinkou se secvičí choreografie, se kterou vystupují na tanečních soutěžích a vystoupeních.
Junioři soutěžní
11 - 17 let
Skupina pro tanečníky od 11 do 17 let, kteří již mají zvládnuté základy street dancových stylů. Pod vedením lektorů se seznamují se složitějšími kroky, technikami, ale také se věnují více freestylu a vnímání hudby. Se skupinkou se secvičí choreografie, se kterou vystupují na tanečních soutěžích a vystoupeních.

Veronika Študentová

(hlavní vedoucí)
tel.: (+420) 723 838 353

 

Jiří Študent

(technický vedoucí)
tel.: (+420) 739 027 477

E-mail: info@tkrunway.cz