Get Adobe Flash player

Přihlášky


Stáhněte si prosím přihlášku.

- Přihlášení do kurzu je možné prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V úvodním e-mailu uveďte, o který kurz máte zájem.

- Následně od nás obdržíte přihlášku a podrobné informace.

- Chcete, aby si vaše dítě hodinu nejprve vyzkoušelo? Pošlete nám v dostatečném předstihu e-mail, o kterou zkušební hodinu máte zájem. Obdržíte od nás informace k příslušné lekci. Pokud se syn/dcera i vy rozhodnete, že máte zájem o celý pololetní kurz, zašlete nám vyplněnou přihlášku, pošlete kurzovné a je to :)

- Jistě se ptáte, jak a kde lekce probíhá a co si vzít na hodinu s sebouV sekci – Rozvrh – vždy naleznete informaci, kde lekce probíhá. Většinou je to v tělocvičně, jen vyjímečně v jiné učebně. Děti si lektorka vyzvedává v družině, kam je po lekci zase odvede. Děti, které do družiny nedochází si lektorka vyzvedává před školou, kde je po lekci předá rodičům, či doprovodům uvedeným v přihlášce. 

- Dítě může z lekce odejít samo pouze v případě, že je tak uvedeno v přihlášce nebo před lekcí předá lektorce vzkaz v písemné podobě a podpisem rodiče, že může odejít z lekce daného dne samo.